FitrollGłównym celem rollmasażu na urządzeniu FITROLL jest usunięcie cellulitu i uzyskanie szczupłej sylwetki. Jednakże istnieje wiele obszarów w których możemy zastosować masaż na tym urządzeniu.

Są to m.in:

- aktywacja układu limfatycznego

- rozbijanie tkanki tłuszczowej

- rehabilitacja pourazowa

- przygotowanie do treningu sportowego

- ujędrnianie skóry

Częstotliwość ćwiczeń

Jak wiemy nie ma diety cud, która nie przyniesie za sobą efektu jo-jo. Po co pakować się w drastyczne sposoby dzięki którym szybko zrzucimy kilogramy i jeszcze szybkiej je odzyskamy. Pamiętajmy, że tłuszczyk czy cellulit nie powstaje z dnia na dzień. Jest to efekt długotrwałego złego sposobu odżywiania się i braku ruchu. Nadwaga zbiera się latami, odkłada w organiźmie i gnębi nas każdego dnia powodując przy tym inne dolegliwości takie jak wzdęcia, obrzęki nóg, ciągłe zmęczenie a nawet depresję. Przy masażu na urządzeniu Fitroll nie ma konieczności stosowania głodówek czy diety cud, dlatego też nie występuje efekt jo-jo. Aby na urządzeniu FITROLL uzyskać jak najefektywniejsze wyniki należy stosować go regularnie.

Zaleca się masaż 3 razy w tygodniu po godzinie czasu, przez pierwsze 4 tygodnie.

1 TYDZIEŃ - w tym tygodniu organizm przyzwyczaja się do dotyku, po pierwszym masażu prawdopodobnie będziemy odczuwać efekt zakwasów, które spowodowane są zastojem organizmu. W pierwszym tygodniu zalecane jest stosowanie mniejszych prędkości obrotu rolek masujących. Efekty rollmasażu są uzależnione od indywidualnych predyspozycji klienta jednakże już po 1 masażu odczuwalne jest przyspieszenie przemiany materii i pobudzenie organizmu.

2, 3 TYDZIEŃ - Rollmasaż już od pierwszego tygodnia ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza i reguluje procesy trawienne. W drugim natomiast tygodniu masaż stymuluje usuwanie toksyn, szkodliwych produktów przemiany materii. W miarę postępowania masażu możemy podwyższać prędkości obrotu i dostosowywać je do indywidualnych potrzeb.

4 TYDZIEŃ - W tym tygodniu stabilizujemy organizm. Widoczne są efekty masażu m. in. wygładzona skóra, znaczna utrata centymetrów w pasie, biodrach i udach. Ciało staje się jędrniejsze, skóra bardziej ukrwiona. Generalnie 95% klientów korzystających z masażu po 4 tygodniowej kuracji zauważyło zarówno w wyglądzie jak i w samopoczuciu widoczne długotrwałe efekty.

Jak przygotować się do masażu na urządzeniu Fitroll z podczerwienią?

- długie włosy zwiąż lub zepnij

- rezygnuj z biżuterii, wyjmij kolczyk z pępka

- przylegający do ciała, wygodny strój sportowy np. bawełnianą bluzkę z długim rękawem i getry

- grube bawełniane skarpetki

Przed masażem na urządzeniu Fitroll zalecane jest wypicie 2 szklanek wody. Aby zwiększyć efekt antycellulitowo-wyszczuplający przed masażem należy wetrzeć w ciało odpowiedni preparat kosmetyczny.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania masażu na urządzeniu Fitroll z podczerwienią ?

- nieleczone i nieuregulowane nadciśnienie

- choroby serca (rozruszniki, zastawki)

- zaburzenia układu krwionośnego oraz zaawansowane żylaki

- nowotwór, choroby węzłów chłonnych

- ostre stany zapalne skóry

- ciąża

- zaawansowana osteoporoza