Vacum-Jet

Vacuum Jet– NAJNOWOCZEŚNIEJSZA METODA ZWALCZANIA CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ. NASTĄPIŁ PRZEŁOM W ODCHUDZANIU. ODCHUDZANIE STAŁO SIĘ PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ.

Cellulit stop! Nareszcie idealna sylwetka.

Przyczyną występowania cellulitu nazywanego także “skórką pomarańczową” jest przede wszystkim brak ruchu, dieta bogata w tłuszcze, węglowodany i stres, a także zaburzenia hormonalne. Ta nieprzyjemna dolegliwość dotyczy zarówno pań szczupłych jak i otyłych. Organizm nie dając sobie rady z wydaleniem nadmiaru końcowych produktów przemiany materii gromadzi je w tkankach.

Idealną metodą jest terapia pod ciśnieniem na urządzeniu Vacuum Jet aktywizująca przemianę materii, spalająca tłuszcz, poprawiająca ukrwienie dolnych partii ciała. Vacuum Jet (rower ergometryczny) pozwalają na wykonywanie ćwiczeń w warunkach próżni. Przed wejściem do kapsuły należy założyć specjalny pas uszczelniający. Jest to swego rodzaju gorset z krynoliną. Chwytamy za kierownicę i powoli rozpoczyna się trening. W kapsule wytwarza się podciśnienie, odczuwamy efekt ssania. My poruszamy się bez wysiłku, a nasze ciało staje się lepiej ukrwione. Przyśpiesza się przemiana materii, organizm pozbywa się toksyn i zbędnych pokładów tłuszczu.

Z Vacuum Jet można stracić tylko nadmiar kilogramów.

Vacuum Jet to terapia podciśnieniem połączona ze spalaniem tkanki tłuszczowej.

Funkcje aparatu Vacuum Jet generują ujemne ciśnienie powodując zasysanie krwi i tlenu do dolnych partii ciała.

Podciśnienie.

Idea tej opatentowanej już terapii opiera się na trzech założeniach: usuwanie resztek, rozbijanie depozytów tłuszczu i wzmocnienie tkanek, przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, bardzo wysokiej jakości produktów i najnowszych osiągnięć medycyny. Podstawowy efektem terapii podciśnieniowej jest podwyższenie ukrwienia skóry i podskórnych warstw tkanki tłuszczowej co powoduje przyspieszenie procesów przemiany materii i aktywację mechanizmów samoregulacji organizmu.

Przyspieszona przemiana materii jest wynikiem podwyższonego ukrwienia. Krew jest środkiem transportu dla substancji odżywczych i tlenu. Więcej substancji odżywczych i tlenu w tkance oznacza przyspieszenie spalania i podwyższenie aktywności komórek.

Podwyższona aktywność procesów wewnątrzkomórkowych umożliwia odtransportowanie szkodliwych produktów przemiany materii i zalegających cząsteczek tłuszczu.

Intensywność stosowanego podciśnienia odpowiada ciśnieniu atmosferycznemu na wysokości 2000 m nad poziomem morza.

Jest to obciążenie jakiemu może sprostać każdy człowiek zdolny do normalnego wysiłku.

Stosowanie podciśnienia w zabiegach Vacuum Jet jest całkowicie naturalne i przy prawidłowym zastosowaniu wolne od negatywnych skutków ubocznych.

Spalanie tkanki tłuszczowej

Mięśnie spalają w zależności od stopnia intensywności pracy, fosforan kreatyny, węglowodany lub tłuszcz.

Spalanie tłuszczu, a dokładnie dolnych kwasów tłuszczowych następuje przy posiłku jednostajnym z równomiernym dopływem tlenu (w procesie spalania tłuszczu potrzeba jest dwa razy więcej tlenu niż przy spalaniu węglowodanów). Warunkiem jest odpowiednio długi wysiłek (co najmniej 20 minut) przy 50% obciążeniu serca.

Wszelkie zabiegi działające w sposób pasywny na organizm dają bilans energetyczny w granicach 70 kcal na godzinę. Dla porównania w jednym kilogramie tkanki tłuszczowej jest 9000 kcal.

Nie ma możliwości spalania tkanki tłuszczowej bez czynnej pracy mięśni!

Żadna inna forma terapii nie powoduje rzeczywistego spalania tkanki tłuszczowej. Vacuum Jet powoduje rzeczywiste spalanie 20 do 50 gramów tkanki tłuszczowej w czasie jednego zabiegu.

Trening spalania tłuszczu oznacza, że mięśnie zużywają w czasie wysiłku wolne kwasy tłuszczowe. Kwasy te są dostarczone do komórek mięśniowych poprzez krew tętniczą i są tam spalane.

Skąd te cząsteczki tłuszczowe pochodzą, zależy od naszych uwarunkowań genetycznych.

Pobieranie tłuszczu potrzebne w procesie spalania w mięśniach jest niezależne od tego które partie mięśni i tkanki pracują lecz od tego, które obszary skóry i tkanki podskórnej są lepiej ukrwione w danym momencie.

Trening spalania tłuszczu przy pomocy Vacuum Jet ma dwie zasadnicze zalety w porównaniu do normalnego treningu:

- cząsteczki tłuszczu pobierane są dokładnie ze stref problematycznych (uda i pośladki) z obszarów o wymuszonym , zwiększonym ukrwieniu.

- spalanie tkanki tłuszczowej następuje przy wysiłku dużo mniejszym niż przy normalnym treningu (jedynie przy 50% maksymalnego obciążenia serca).

Najlepsza metoda, maksymalne efekty

Naturalnie ta nowa metoda została poddana dokładnym naukowym testom, które zostały przeprowadzone w placówkach medycznych. Ubytek tkanki tłuszczowej sprawdzono przy pomocy tomografii komputerowej, a stopień ukrwienia skóry przy pomocy termografii.

Wykorzystując zdjęcia termograficzne możemy obserwować ciepłotę powierzchni skóry, co za tym idzie intensywność ukrwienia podskórnej tkanki tłuszczowej..

Dzięki tej metodzie można udowodnić, niezależnie od optycznie polepszonego wyglądu skóry, znacznie polepszenie ukrwienia tkanki podskórnej.

Testy wykazały, że przy pomocy zabiegów Vacuum Jet pacjentki zmniejszały obwód ud i pośladków trzykrotnie więcej niż przy normalnym treningu aerobowym oraz pozbywały się cellulitu i to pomimo predyspozycji genetycznych.

W cyklu 10-20 zabiegów następuje zmniejszenie rozmiaru garderoby co najmniej o dwa numery.

Seria zabiegów pozostawia trwały efekt, nawet u osób z niekorzystnymi uwarunkowaniami fizjologicznymi i tendencją do cellulitu.